Всьо нормально, ідьом ко дну: особиста думка

Просмотров: 1539
18 листопада 2020 10:13

Оптимісти дуже люблять згадувати про наявність двох виходів, навіть в тому випадку, якщо вас з’їли.

От і підприємці України можуть вибрати - чи розоритися, чи ставити під загрозу власне здоров’я і здоров’я працівників. Бо цивілізованого способу вижити під час пандемії і зберегти бізнес в нашій країні не існує.

Уряд роздає чарівні поради на кшталт «просто ідіть працюйте лікарями» (це продовження серії, «щоб зупинити війну, треба просто перестати стріляти»). А ще на повному серйозі заявляє, що Україна чудово справляється з викликами епідемії.

Ага, просто чудово: медична система просто зупиняється, бо не вистачає лікарів, «безкоштовне лікування» від COVID просто обходиться пацієнтам в тисячу-півтори гривень на день щонайменше. На тестування просто направляють навіть не кожного другого, хто має симптоми хвороби.

А так то розповсюдженню віруса найбільше ФОПи заважають, да.

От і виходять люди від безвиході під мерії (хоча місцева влада нічим зарадити не може) і під Верховну Раду з вимогою відмінити «карантин вихідного дня». Бо його ефективність в боротьбі з ковід дуже сумнівна (вірус точно не стає більш агресивним у вихідні чи після 22-ї години). А от збитки ФОПів - відчутні.

Але на тлі локдауна, про який знову заговорили в Уряді, навіть карантин вихідного тьмяніє. Сайт «МВ» проводив опитування наших читачів щодо карантинних обмежень. Так от 50 відсотків опитаних в ефективність карантину в тому вигляді, який він є в Україні, не вірять. А 14 відсотків говорять про те, що карантинні обмеження дуже впливають на добробут родини.

А мелітопольці в новому опалювальному сезоні ще можуть обирати і між можливістю мерзнути у будинках через дорогий газ чи брати кредити на опалення. Бо ціни на газ і його розподіл просто неймовірні. А інститут державного регулювання нахабних монополістів не працює. Зате з’являються анекдоти: У 2021 році долар буде по 8, а ще в 22 гривні обійдеться транспортування.

Справжній тобі сміх крізь сльози виходить. Але що маємо робити. Сміємось, бо сміх кажуть продовжує життя, і саме зараз це дуже на часі.




Похожие новости: