Окупанти витягли з нафталіну старий герб Мелітополя
Окупаційна влада у Мелітополі в черговий раз продемонструвала прихильність до всього старого і затвердила герб міста, який був дійсний два століття тому.
Фейкова адміністрація Мелітополя повідомила через свої медіа про "нові геральдичні символи міста" - герб та прапор. Але по факту це рімейк, бо такі символи були у 1884 році. На гербі, зокрема, використані символи самодержавства - двоголовий орел з орденом Андрія Первозванного, а також Євангеліє і хрест як згадка про поселення християн у Мелітополі та його околицях під час заснування міста.
Але український Мелітополь ще з 2003 року використовує інші символи. Зокрема, герб авторства Луїса Матяша. На ньому присутня червона шестерня з покладеною на неї срібною квіткою черешні, серцевинка якої має вигляд семи золотих бджолиних стільників у коло. У другій часттині - срібна відкрита книга із золотим обкладом, на яку покладений золотий хрест. Щит обрамований декоративним картушем, увінчаний срібною міською короною з трьома вежками і покладений на золоті молотки у косий хрест. Під щитом розміщено срібну стрічку з написом чорними літерами «Мелітополь», кінці стрічки - кольорів Державного Прапора України.
Прапор Мелітополя має вигляд квадратного білого полотнища, в центрі котрого зображено малий герб міста. Від герба до кутів стяга відходять зелені і жовті розхідні смуги. Лише ці символи визнають мешканці міста та офіційна влада. А "шедевр з куркою" від окупаційної адміністрації протримається так само довго, як і вони самі.